Maszyny-Polskie.Pl Sp. z o.o.

87-100 Toruń, Mazowiecka 52-68

604 820... 313więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Opis działalności

Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem maszyn do metalu a w szczególności ,,maszyn do cięcia i gięcia”, a w szczególności sprzedażą laserów fiber z Chin. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem jednej z największych firmy produkującej lasery fiber w Chinach i na świecie SENFENG LASER specjalizuje się w produkcji wycinarek laserowych do blach, rur i profili, spawarek laserowych, znakowarek laserowych czy też czyszczarek laserowych.

Dodatkowo naszą ofertę uzupełniliśmy o firmy:

 • HARSLE, których prasy i gilotyny to jedne z najlepszych urządzeń, jakie można znaleźć obecnie na rynku. HARSLE znajduje się w specjalnej strefie ekonomicznej Nanjing. Firma posiada wielu najlepiej wykształconych inżynierów, którzy zajmują się opracowywaniem i projektowaniem maszyn do obróbki blach. To, co ją wyróżnia wśród konkurencji, to przede wszystkim uniwersalność oraz ekonomiczność – w przystępnej cenie otrzymują Państwo urządzenie o solidnej specyfikacji technicznej, które znajdzie zastosowanie w wielu różnorodnych dziedzinach produkcji.
 • Welldone oferuje kompleksowe rozwiązania filtrowentylacyjne zarówno dla dużych firm przemysłowych, jak i mniejszych zakładów produkcyjnych, usługowych. Welldone produkuje systemy dedykowane urządzeniom laserowym, plazmowym, maszynom spawalniczym czy szlifierskim. Produkują najnowocześniejsze oczyszczacze powietrza i wyciągi spalin. Koncentrują się na innowacjach w dziedzinie badań i rozwoju.
 • Mipromet to polska firma z długoletnim doświadczeniem w produkcji żurawi zawiesi i osprzętu do podnoszenia ładunków. Firma powstała w 1992 roku. Proces projektowania odbywa się w oparciu o Dyrektywę Maszynową i normy europejskie EN, co w połączeniu z doświadczeniem zespołu projektowego i wspomaganiem komputerowym procesu gwarantuje na tym etapie otrzymanie optymalnej wizji produktu. Każdy wyrób jest trwale cechowany: Znakiem wytwórcy, znakiem CE, udźwigiem, numerem fabrycznym, rokiem produkcji, ciężarem własnym oraz posiada dokumenty tj. deklaracje zgodności z dyrektywą maszynową 2006/42/WE, dokument kontroli jakości wg PN-EN 10204 i instrukcje użytkowania.

Posiadamy wyspecjalizowany serwis dedykowany do oferowanych maszyn. Pracownicy naszego działu technicznego zostali gruntownie przeszkoleni przez poszczególne firmy partnerskie dzięki temu zapewniamy pełen zakres serwisów gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych przez nas maszyn 

 

 

Kontakt

87-100 Toruń,
Mazowiecka 52-68

604 820... 313więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: maszyny-polskie.pl


Godziny otwarcia: już zamknięte

 • Pn
 • Wt
 • Śr
 • Czw
 • Pt
 • So
 • Nd